ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
   نماد اعتماد الکترونیکی   

قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد

   قوانین و مقررات  چاپ   کمينه

برگشت کالا
چنانچه محصول و یا محصولات خریداری شده از این فروشگاه  از لحاظ کیفی و کمی منطبق با مشخصات توضیح داده شده در شرح کالا نبوده و با آن مشخصات ارائه شده مغایرت دارد و این امر با آگاهی و یا بدون آگاهی بخش فروش به مشتری عرضه شده است خریدار می تواند حداکثر ظرف مدت 7 روز از تاریخ خرید کالا با بخش فروش فروشگاه تماس گرفته و پس از تایید این امر کالای خریداری شده خود را جهت عودت ارسال نماید. بخش فروش پس از بررسی و تایید نهایی، ظرف مدت 2 روز کاری ،  وجه فاکتور را  به حساب خریدار عودت می دهد. چنانچه زمان عودت کالا بیش از 7 روز گردد شامل این موضوع نمی شود و کالای خریداری شده توسط مشتری قطعی لحاظ شده و قابل برگشت نمی باشد.

چنانچه به هر دلیل کالا خریداری شده منطبق با مشخصات مندرج در شرح کالا باشد و مشتری بخاطر عدم نیاز و یا هر نوع دلیل دیگری بخواهد محصول را عودت نماید شامل این شرایط نمی باشد و کالای خریداری شده به هیچ عنوان قابل عودت و باز پرداخت وجه فاکتور و هزینه ارسال نمی گردد.

خدمات پس از فروش
کیویازار مسئولیتی در قبال خدمات پس از فروش نداشته و صرفاً فروشنده ی محصولات است. بدیهی است در هنگام بروز نقص فنی در کالا می بایست مطابق با توضیحات ذکر شده در برگ گارانتی نسبت به تماس با شرکت گارانتی دهنده جهت پیگیری و رفع مشکل اقدام نمایید.

زمان اعتبار قیمت ها
در صورت ثبت سفارش، قیمت محصول ثبت شده بر روی فاکتور ملاک عمل می باشد و تغییرات قیمت اعم از افزایش و کاهش پس از ثبت سفارش قابل اعمال نمی باشد.
اعتبار قیمت حراجی ها تا پایان حراجی بر اساس اعلام در صفحه حراجی بوده و اعتبار قیمت سایر محصولات تا پایان همان روز می باشد. تغییر قیمت های محصولات بر حسب ضرورت هر شب از ساعت 24 الی 1 بامداد انجام میشود.

مالیات ارزش افزوده
مبلغی به عنوان مالیات ارزش افزوده از خریدار اخذ نشده و میزان آن در تمامی محصولات صفر ریال محاسبه میشود.
مالیات ارزش افزوده متعلقه به هزینه پستی توسط شرکت پست همراه با هزینه پستی از خریدار اخذ میشود.

 


 

     

دفتر پشتیبانی و گارانتی:
آدرس: جنت آباد، 20 متری گلستان شرقی، 12  متری نصرت پلاک 13، واحد 10
تلفن : 021 - 44459924
فاکس : 021 - 44459681

 

مدیر مسئول : رضا پاشازاده
 
مدیر مالی : فریدون نظری  
    

 

 


 
 
©   Copyright 2011 www.Atorpat.ir      شرایط استفاده     حريم شخصي كاربران